21 Eylül 2013 Cumartesi

Göç Uzman Yardımcısı Maaşı Ne kadar?

İçişleri Bakanlığına bağlı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Göç Uzman Yardımcılığı Alım ilanına çıktı. İlk defa duyulan bu kurumun 100 tane uzman yardımcısı alacak olması kurumun yeni ve ilk alım yaptığına işaret. Kurum yeni olduğu için girecek adaylar kariyerleri açısından ve maaşları açısından endişeli ve meraklı. Yeni kurulmuş bir kurumun kariyeri hakkında yorum yapamayız ama maaşı hakkında tahmin edebiliriz. Göç Uzman Yardımcılığı maaşının 3000-3100 aralığında olması tahmin ediliyor.
Bununla birlikte kurumun ekstradan ödemeleri olabilir, bu ödemeler yemek yardımı yol yardımı gibi kurumdan kuruma değişen keyfi uygulamalar. Kurumun başkanı personeli için ne kadar çırpınırsa o geliyor yani.
Göç Uzman yardımcılığına ileriki günlerde de alımlar yapılacak, yeni kurulan bu kurum için büyük sayıda kadro tahsis edilmiş. 2013 ve 2014 yıllarında çok sayıda ilanıyla karşılaşacağımız bir kurum olacağını söyleyebiliriz.
Sorularınız veya mesajınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Bu ilanın şöyle de bir saçmalığı var ki dikkat etmek gerekiyor. Sınav başvurusunu internetten yapabiliyor olmanıza rağmen sınav ücretini internetten yatıramazsınız. Elden yatırmanız gerekiyor, dikkat edin.
İL GÖÇ UZMAN YARDIMCILIĞI 2014-2015 İçin tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Merak ettiğiniz soruları yazabilrsiniz....